Skip links

Altun  Led Aydınlatma 2012 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra Karaman Organize Sanayi Bölgesinde 5205 m²’ lik bir alanda 1000 m² üretim alanına sahip tesisinde led aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir.

Altun  Led, aydınlatma çözümleri konusunda ülkemizde ve yurtdışında akla ilk gelen firma olmayı hedeflemektedir. Konusunda uzman elektronik mühendisleri, satış uzmanları, proje yöneticileri, operasyon yöneticilerini bünyesinde barındırmakta olan firmamız bu ekip ile her adımda proje geliştirme ve rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Temel felsefemiz; profesyonel bir ekibin ışığında aydınlatmanın ne denli sihirli bir dokunuşa dönüştüğünü göstermek olmuştur. Tasarladığımız ürünler kısa zamanda yakından tanınmaya başlanmış ve 2013 yılında ürün çeşidi konusunda ciddi bir ivme kazanmıştır.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün adına gerekli bütün standartları Ar-Ge aşamasından üretim ve paketleme aşamasına kadar titizlikle test edip ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırmayı kendimize ilke edindik. Altun Led olarak dünyada gerçekleşen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek gelişen teknoloji ışığında ürün gamımızı güncellemeye ve genişletmeye yoğun bir gayret gösteriyoruz.

Bizler tamamen çevre dostu ve enerji sarfiyatında siz değerli müşterilerimize kararlılık sağlayıcı projeler ve ürünler üretiyoruz. Sizlere ışığın ne denli bir gücü olduğunu ve doğru bakış açılarıyla ışığın ne denli bir zarafete dönüştürülebileceğini göstermek istiyoruz…

Değerlerimiz


Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini çağdaş yönetim yaklaşımlarıyla kapsamlı bir şekilde ele alarak en uygun çözümleri yüksek kalitede sunmak temel prensibimizdir.

Yenilikçi Yaklaşım

Sürekli iyileştirme felsefesi doğrultusunda, daima kendini geliştiren bir sistem kurarak yeniliklere ve değişime açık bir politikayı ilke ediniyoruz.

Çalışanlarımızın Katılımı

“Müşteri odaklılık” prensibimizin temelini çalışanlarımız oluşturmaktadır. Her bir çalışanımızın firmamız için önemli bir değer olduğu bilincinde olarak, başarımızın arkasında onların emeği olduğunu bilir, katılımlarının gerekliliğine inanırız.

Kalite

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşteri odaklı bir sistem kurarak; müşteri istek ve beklentilerini en yüksek kalitede gerçekleştirmek hedefimizdir.

Güvenilirlik

Tüm paydaşlarımız ile kalıcı, uzun ömürlü ve güven esasına dayanan ilişkiler kurarak, sektörümüzün en güvenilir kuruluşlarından biri olmakla gurur duyarız.

Etkin İletişim

Tüm çalışanlarımızı ve müşterilerimizi bir araya getiren en önemli aracın “iletişim” olduğunu bilir, bunun için açık ve etkin iletişim yöntemleri kullanırız.

Misyonumuz

Tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak; çağdaş yönetim yaklaşımları ile sürekli gelişim felsefesi doğrultusunda, yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler üretmek; toplumun ekonomik ve sosyal gelişimini en üst seviyeye taşımak.

Vizyonumuz

Yeniliklere ve değişikliklere açık bir politikayı ilke edinip; sektöründe fark yaratan lider ve güvenilir bir marka olmak.

Return to top of page